Tatry – Dolina 5 Stawów (Film)

(PL/ENG)

Impresja filmowa z wycieczki z rodzicami do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Wędrówka od Łysej Polany przez Starą Roztokę do Wodogrzmotów Mickiewicza i dalej do schroniska i Wielkiego Stawu. Sporo kilometrów jak na 5,5 latka – ale nie ma to tamto 🙂 Kto chce zasmakować szarlotki w schronie musi się wykazać i tak też się stało. A w nagrodę pokazało się na chwilę słoneczko. Super!

Jedyna mankament tego miejsca to brak miejsc w schronisku. Rezerwacje należałoby dokonać pół roku wcześniej, by mieć możliwość zostania na noc w schronisku podczas weekendowego wyjazdu. Spontaniczna wycieczka oznacza wczesne wyjście w góry i późny powrót. To jest baaardzo długi dzień i warto ze sobą zabrać odpowiednią ilość prowiantu.

Przy zmiennych warunkach pogodowych należy zabrać ze sobą odpowiednią odzież-co będzie tematem kolejnego wpisu.

(EN) Film impression from the trip with my parents to the Valley of the Five Polish Lakes . Hiking from Łysa Polana through Old Glen to Wodogrzmoty Mickiewicza and further to the shelter and Wielki Staw. A lot of kilometers for a 5.5 year old child – but no mercy 🙂 Who wants to taste the apple pie in the shelter must be strong and so it happened. And as a reward sunshine showed up for a while. Great!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s